Menüü

Olete oodatud osalema BREAK! projekti lõpuüritusel

27. juunil 2019, kell 15:00 - 17:30 Telliskivi Loomelinnakus asuvasse Erinevate Tubade Klubisse (Telliskivi 60-A1-65, Tallinn)

Tule ja saa osa uutest innovaatilistest õppevahenditest, mis on välja töötatud Tallinna Ülikooli haridusteadlaste ja Innove SA karjäärispetsialistide poolt. Tutvustame uuringu tulemusi ja arutame, kas ristmeedia abil õppevahendite loomine sellisel kujul on õigustatud või mitte? Mis õnnestus ja mida võiks meie kogemusest õppida?

KONVERENTSI KAVA

15.00 Avasõnad, projektijuht Maria Tiidus
15.15 Ülevaade BREAK! projektis tehtud uuringutest - võrdlev analüüs Eesti noorte hoiakutest enne ja pärast BREAK! projekti ristmeedia tegevusi. Triin Rooslau Tallinna Ülikoolist
15.45 BREAK! projekti interaktiivsete juhendmaterjalide tutvustus
16.00 BREAK! videopilt ja seriaal „Miks mitte?!“ kui õppevahend, alternatiivsete
videolõppude tutvustus.
16.30 Leedu võrdse kohtlemise voliniku kantselei. Leedus tehtud põhikooli õpikute uuringu ülevaade „Stereotüübid õpikutes“ ja seriaali „Miks mitte?!“ vaadatavus Leedus. Leedu vaade soolisele võrdõiguslikkusele ja piiravatele soostereotüüpsetele hoiakutele ühiskonnas ning hariduses.
17.00 Islandi soolise võrdõiguslikkuse keskus. Ülevaade õpetajate ja karjäärinõustajate koolitustest Islandil. Islandi vaade
soolisele võrdõiguslikkusele ja piiravatele soostereotüüpsetele hoiakutele ühiskonnas ning hariduses.
17.30 Avatud mikrofon kõikidele projekti partneritele.
Avatud vestlus, küsimused-vastused, uute BREAK! projekti õppematerjalide jagamine.

RSVP hiljemalt 20. juuni 2019.

Lisaküsimuste korral helistage projektijuhile Maria Tiidusele 5885 3228.
Peatse kohtumiseni!

Täname registreerumast!