Menüü

"Miks mitte?!" stsenaarium valiti parimaks

Aprilli esimene kuupäev tõi BREAK! projektile väga meeldiva üllatuse. Nimelt valiti Martin Algus "Miks Mitte?!" stsenaariumi kirjutamise eest Eesti Filmi-ja Teleauhindade (EFTA) jagamisel 2019 aasta parimaks stsenaristiks. Žürii kirjeldas Martinit sõnadega: "Seriaaliga "Miks Mitte?!" näitas meisterlik karakterite looja kaasahaaravalt noorte muresid ja haaras noort vaatajat."

Võit tuli Martini jaoks väga ootamatult, sest nomineeritud olid väga tugevad kandidaadid, näiteks seriaalide "Õnne 13" ja "Kättemaksukontor" stsenaristid, kelle kirjutatud seriaalid on juba aastaid, kui mitte aastakümneid vaatajate telerite taga hoidnud. 

Martinit olid galal toetamas BREAK! projekti töötajad ja noored näitlejad, kellest viimased ka lavale auhinda vastu võtma minna said. Noored olid oma kogemuse üle väga tänulikud, sest laval kogetud tunded olid nende sõnul kirjeldamatud. 

Oma tänukõnes tänas Martin kogu tiimi, alustades inimestest, kes oma kodudes filmida lasid, lõpetades BREAK! projekti tiimi ja nende partneritega Tallinna Ülikoolist ja SA Innovest.

Soovime Martinile palju õnne ning edu tulevikuks!